szkolenia
zaawansowane

Masterclass odbywają się raz na miesiąc, w grupach 2- 4 osób.

Szkolenia odbywają się w międzynarodowej Akademii Nouveau Contour w Poznaniu. Odbyć je można jedynie po ukończeniu szkoleń z zakresu podstaw makijażu permanentnego.

 

BROW MASTER

 

Idealny rysunek brwi w 15 minut? Po szkoleniu stworzymy go: szybciej, precyzyjniej i z większą pewnością. Sześć godzin, maksymalnie sześć kursantek
i efekt pracy oceniany na szóstkę  to nasz plan, który ma na celu zapewnić Twoją klientkę, że dokonała najlepszego wyboru.

 

NANO LIPS

 

Nano Lips to autorska technika Magdaleny Mazurek bogata w plastyczne, warstwowe przejścia kolorów, które modelują usta. Dzięki tej technice już po pierwszym zabiegu osiągniecie zadowolenie i zaoszczędzicie czas na dopigmentowaniach!. Zachwycające efekty sprawiły, że metoda zdobyła serca linergistek i ich klientek na całym Świecie.

 

NANO HAIRSTROKE

 

Absolutna nowość przygotowana przez Magdalenę Mazurek: Nano Hairstroke. To precyzyjny zabieg z pełnym odwzorowaniem natury, dzięki czemu makijaż permanentny jest praktycznie nierozpoznawalny. Metoda delikatnego włoska stworzonego igłą Nano oraz delikatnego pudrowania da efekt niesamowicie naturalny i lekki.

 

NANO OMBRE

Metoda mikropigmentacji brwi, która opiera się na plastycznym pudrowaniu o charakterystycznych lekkich początkach. Jest to technika pikselowania, która może być stworzona z dwóch lub trzech kolorów. Idealna dla miłośników mocniejszego, ale naturalnego efektu. Absolutny hit, który potowarzyszy nam w najbliższych

sezonach!

MICROBLADING 

 

Bazą metody Microblading jest właściwe rozłożenie, cieniutkich linii imitujących włos. Podczas

intensywnej praktyki Hanna Idczak przybliży technikę, która w łatwy sposób, pozwoli na zarysowanie

włosków z największą precyzją i podzieli się wiedzą jak uzyskać idealna i nasyconą linię włosa.

 

HYBRID

 

Ta delikatna metoda pozwala na lekko rozmyty, ale intensywny efekt. Pracę rozpoczynamy od mikropigmentacji microblading imitującej włoski brwi i łączymy je z cieniem. Idealna metoda do każdego typu urody. Praktyczne wskazówki i rzetelny warsztat przedstawi Hanna Idczak.

 

 

MEDICAL 

 

Misją mikropigmentacji artystycznej jest tworzenie piękna. Osoby z widocznymi bliznami,

bielactwem, ubytkami włosów, po mastektomii i rekonstrukcji piersi, to ludzie, którym możemy dać to co utracili. Poczucie piękna, pewności siebie, ale również pomoc w budowaniu nowej przyszłości.

Nouveau Contour Polska

ul.Katowicka 11/B2

61-131 Poznań

tel: +48 533552209

biuro.nouveaucontour@gmail.com

  • Czarny YouTube Ikona
  • Czarny Facebook Ikona
  • Instagram Ikona społeczna

Pon - Pt: 10:00 - 19:00

​​

© 2019 copywrites by Nouveau Contour Polska.