Akademia Nouveau Contour Polska - specjalistyczne szkolenia w zakresie wykonywania i doskonalenia się w tworzeniu profesjonalnego makijażu permanentnego. Program zajęć Akademii spełnia surowe kryteria jakości i jest uznawany na arenie międzynarodowej. Naszą misją jest realizowanie planu, dającego konkretne umiejętności poparte – honorowanym na całym świecie – certyfikatem Nouveau Contour. Chcąc rozwijać talent kompleksowo, zapewniamy zaawansowane urządzenia, akcesoria oraz produkty do pracy w jakości premium. Makijaż permanentny to  to nie tylko nasza praca, to nasza pasja!

39AB3B9B-BB84-4510-9722-B6B25D20859C.JPG

MAGDALENA MAZUREK  

Wielokrotna, międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego, autorka innowacyjnych technik mikropigmentacji. Prelegentka na konferencjach oraz szkoleniachna całym świecie, gdzie przekazuje swoją wiedzę ligeristkom na najwyższym poziomie.

ul. Katowicka 11/b2

61-131 Poznan

tel:  +48 883 535 322

biuro@nouveaucontour.com.pl

AGATA CIOŁEK

Kosmetolog z kilkunastoletnim doświadczeniem. 

Właścicielka Ecochic Organic Beauty Clinic oraz trenerka PMU Nouveau Contour. 

Zamiłowanie do dbania o urodę oraz naturalnego wyglądu poskutkowało tym, że dziś współpracuje z najlepszymi markami, a w 2018 roku została wyróżniona tytułem Pro Artist, który przyznawany jest przez najlepszych linergistów na świecie. Techniki makijażu permanentnego doskonali od 2013 roku. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu szkoleniach w Polsce oraz poza jej granicami. Ceniona za profesjonalizm, delikatność, serdeczność, indywidualne podejście oraz precyzję podczas wykonania zabiegów. Przyjacielska atmosfera, którą tworzy w swoim salonie, ułatwia klientkom wyciszenie się, a fachowe wykonanie sprawia, że ponownie korzystają z jej usług.

AGATA C 2.JPG
EcoChic Organic Beauty Clinic
ul. Centralna 37/1
44-240 Żory
tel: 696 799 033
www.ecochic.pl
Sandra_Lewińska.jpg

SANDRA LEWIŃSKA

 

Właścicielka salonu Beauty Manager w Koszalinie. Specjalistka w zakresie makijażu permanentnego oraz kosmetologii estetycznej. Od wielu lat zafascynowana kobiecą urodą, a także sposobami na jej podkreślenie. Za swoją misję uważa kreowanie naturalnego piękna, czym stara się zarażać swoich pracowników, wymagając profesjonalizmu i zaangażowania.

Salon Beauty Manager
ul. 4 marca 29A
os. Kubusia Puchatka
75-708 Koszalin
tel. 883-718-773
www.beautymanager.pl
  • Facebook
  • Instagram
Joanna Duda Foto.jpg

JOANNA DUDA-BALCAR

Linergistka z zamiłowania oraz wykształcenia. Wizażystka oraz Trenerka PMU Nouveau Contour.

Absolwentka Kosmetologii medycznej, a także Mistrzyni Polski w kategorii Microblading 2017.

 

Właścicielka jednego z największych salonów beauty w Tarnowie.

W makijażu permanentnym fascynuje ją możliwość tworzenia nowego wizerunku.

 

Lubi naturalne wykończenie artystycznej pracy linergisty.

Na co dzień realizuje się w Centrum Szkoleniowym oraz Fabryce Piękna.

FABRYKA PIĘKNA

 

Bernardyńska 6 
33-100 Tarnów

tel:575 511 900

  • Facebook
  • Instagram