Nano Lips show

Symetria - najważniejszy element | Symetria – siła milimetra.

Symetria to podstawa piękna – udowodniono, że nic tak nie przykuwa naszego wzroku jak idealne odbicie jednej strony ciała w stosunku do drugiej. Twarz, która spodoba nam się najbardziej, to ta z minimalną ilością asymetrii. W naturze jednak jest inaczej i podobnie jak w przypadku całego ciała, tak w przypadku ust – lewa strona może być większa od prawej, a brak naturalnego pigmentu we fragmentach, również nie pomaga przy uzyskaniu pożądanego wyglądu. Naturalnym jest, że dolna warga jest zawsze odrobinę większa od górnej, więc przy efekcie pełniejszych ust, nie musimy tuszować tej dysproporcji. Jeśli asymetria jest duża, wówczas rozważamy delikatne wypełnienie kwasem hialuronowym, ale nigdy nie pigmentujemy poza linię warg, co przyniosłoby nam efekt daleki od naturalności. Odpowiednie użycie kolorów i perfekcyjnie dobrana metoda pozwolą na uzyskanie oczekiwanego efektu.

Igła Nano - perfekcyjne wykonanie | Igła Nano – narzędzia perfekcjonistów

Tylko profesjonalne narzędzia umożliwiają nam precyzyjną pracę bez podrażnień. Igła Nano, oprócz pomocy w uzyskaniu zamierzonych efektów, zwiększa komfort zabiegu, dla Ciebie i Twojej klientki. Oszczędzasz czas, dzięki szybkiej i dokładnej aplikacji pigmentu, a przy odpowiednim naciągnięciu skóry dodatkowo zmniejszy ilość dopigmentowań. Praca nad ustami zacząć powinna się od obrysowania konturu, który jest bazą do dalszej pracy. Chcąc zrobić to bezbłędnie zewnętrzną linię możesz dodatkowo obrysować białą kredką. Użycie igieł Nano gwarantuje, że usta po zabiegu szybciej się wygoją, a efekt będzie subtelny i naturalny.

Kolory, które odejmują lat | Kolory – paleta młodości

Żywe, ale lekkie - właśnie takie są kolory, które odejmują lat. Tworząc usta metodą NANO LIPS polecam odcienie Delicate Red, Rubine Red, Classic Red, które rekomenduję delikatnie rozjaśnić odcieniami Pretty Pink, Orange Red lub Peach Red. Trójwymiarowy, bardzo naturalny efekt, uzyskuje się poprzez warstwowe nakładanie kolorów, z uwzględnieniem rozjaśnienia w środkowej części wargi. Cieniowanie powinno odbywać się partiami, do 1 cm w głąb konturu ust, co pozwoli uzyskać naturalny, lekki efekt, a przy tym odmłodzi twarz.

Znieczulenie podczas NANO LIPS |

Znieczulenie – przyjemność tworzenia piękna

Ilość użytego środka znieczulającego powinna być minimalna – produkty te mają one właściwości ściągające i wysuszające, co wpływa negatywnie na przyjmowanie pigmentu oraz zwiększa ryzyko podrażnień. W efekcie pojawić mogą się problemy z gojeniem i nierówne rozłożenie kolorów. Zasada im mniej tym lepiej, doskonale się tutaj sprawdzi.

Wskazówki dla idealnych ust | NANO LIPS – piękne usta w kilku krokach

Podczas wykonywania makijażu permanentnego metodą NANO LIPS należy zadbać o odpowiednie naciąganie skóry, aż do momentu zauważenia jej zbielenia. Igła Nano nie wymaga dużego nacisku, a odpowiednie naciągnięcie pozwala rozłożyć pigment w równomierny sposób. Jak dobrać kolor do klientki? Najlepsza lingeristka to pasjonatka barw. Pamiętaj o tym, że usta w żywym kolorze odciągają wzrok od drobnych niedoskonałości cery, które byłyby podkreślane przez kolory utrzymane w brązowej gamie kolorystycznej. Natomiast jasne kolory optycznie powiększają, dlatego warto korzystać z nich chcąc uzyskać trójwymiarowy efekt. Powiększone usta w intensywnych kolorach, to możliwe, jeśli zadbasz o właściwe przejścia kolorystyczne i monochromatyczne zestawienia. Nie bój się wyzwań i twórz nowe soczyste i pełne życia usta!

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie